IROAD time laps
IROAD time laps ondersteunt continue opnemen met 1 fps in parkeermodus.
Op deze manier werkt dit geheugen besparend en kan de IROAD 30x meer beeldmateriaal opslaan ten op zichten van zijn concurrentie.
Time laps voorkomt zo dat er geen beelden verloren gaan door onvoldoende geheugen ruimte.

DYNAMISCHE OPNAME MET 60 FPS
Video opnemen met 60 frames per seconde zorgt voor uiterst vloeiende video’s, waarbij fijne details met grote helderheid behouden blijven, vooral in situaties met hoge snelheden. Doordat het aantal frames wordt verdubbeld ten opzichte van de standaard 30 fps, wordt bewegingsonscherpte aanzienlijk verminderd. Hierdoor kan de camera belangrijke details, zoals kentekenplaten, beter vastleggen, zelfs bij snel bewegende objecten. 60fps-opname is alleen beschikbaar bij opname met uitsluitend de frontcameraAls je wilt kan ik ook nog een paar varianten maken, bijvoorbeeld: • meer wervend voor productteksten • meer technisch • SEO-geoptimaliseerd voor jouw webshopWil je dat?
Parkeermodus
De IROAD X11 zal automatisch beginnen met opnemen zodra er beweging of schokken worden waargenomen. Mocht er parkeer schade zijn dan kunt u de beelden altijd terug halen via de App of PC viewer.

Ingebouwde GPS
Dankzij de GPS-gegevens in de IROAD FX-serie is het mogelijk om de locatie en routes van het voertuig nauwkeurig op de kaart bepalen, terwijl ook de rijsnelheid wordt weergegeven. Dit helpt om de situatie en de omstandigheden bij een ongeval nauwkeuriger in te schatten.ADAS 2.0
LDWS

LDWS werkt op een manier dat de frontcamera de rijstrook in realtime herkent, als de bestuurder tijdens het rijden in slaap valt of buiten de rijbaan komt, waardoor de auto van de rijstrook afwijkt, wordt dit gemeld via het vooraf ingestelde waarschuwingsgeluid
FVDW
FRONT VEHICLE DEPATYRE WARNING
Wanneer de auto stilstaat op een kruispunt of in het verkeer, informeert FVDW de bestuurder wanneer de voorligger in beweging komt, dit voorkomt onnodig stilstaan

FCWS

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.