nl NL
nl NL
nl NL

IROAD X11 QHD Dual Dashcam (voor en achter camera)

479,00 incl. btw

Dashcam professioneel laten inbouwen?

Dit kan al vanaf €200,- met 2 jaar garantie! Kies tijdens het bestel proces bij de verzendmethode de gewenste inbouw. Meer informatie over inbouw en prijzen klik hier

De IROAD X11 is een QHD (2560×1440 px) uitgevoerde dashcam met voor en achteraanzicht. Met de X11 Iroad dashcam geniet u van 30fps beelden die opgenomen worden met GPS locatie (GPS module zit er standaard bij). Deze dashcam voorziet u van duidelijke beelden in fps die ook op hoge snelheden haarscherp naar voren komen. Alle beelden worden direct opgeslagen op de micro SD, met een beeldhoek van 158 graden omkomt geen situatie aan de Iroad X11. Voor de volledige specificaties verwijzen wij u graag naar de officiële importeurs website: Iroad-dashcam.nl

x11 02 qhd 740

QHD 1440P QUAD HD-RESOLUTIE

De IROAD X11 gebruikt een SONY STARVIS-sensor voor beide camera’s. De kwaliteit van het beeld is aanzienlijk hoog. Mooie natuurlijke en uitstekende nachtbeelden in QHD kwaliteit.

IROAD time laps

IROAD time laps ondersteunt continue opnemen met 1 fps in parkeermodus.
Op deze manier werkt dit geheugen besparend en kan de IROAD 30x meer beeldmateriaal opslaan ten op zichten van zijn concurrentie.
Time laps voorkomt zo dat er geen beelden verloren gaan door onvoldoende geheugen ruimte.

x11 12

Parkeermodus

De IROAD X11 zal automatisch beginnen met opnemen zodra er beweging of schokken worden waargenomen. Mocht er parkeer schade zijn dan kunt u de beelden altijd terug halen via de App of PC viewer.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “IROAD X11 QHD Dual Dashcam (voor en achter camera)” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Klanten met extra zicht op de weg!

Scroll naar boven
DEEL JE WINKELWAGEN